Jak powszechnie wiadomo, dzisiejsza medycyna daje nam naprawdę wiele możliwości. Obecny rynek oferuje różnorodne produkty, dzięki którym możemy rozwiązać wiele problemów. Tak również dzieje się w przypadku, gdy mamy do czynienia z antykoncepcją. Metoda antykoncepcji może być naprawdę bardzo różna, w zależności od wielu poszczególnych czynników. Wiele kobiet bardzo często decyduje się na przyjęcie tabletki dzień po. Działania tabletki po stosunku są zazwyczaj wyjątkowo skuteczne i bezpieczne. Nie od dziś mamy świadomość tego, iż czasem w ferworze uczuć i emocji po prostu możemy zapomnieć o odpowiednim zabezpieczeniu. W innym przypadku zdarza się, że kobieta decyduje się tylko i wyłącznie na tabletkę dzień po odbyciu niezabezpieczonego stosunku. W takich sytuacjach warto sięgnąć po sprawdzone środki antykoncepcyjne i w przypadkach nagłych i z nich skorzystać. Zanim jednak zdecydujemy się na taki krok, warto sięgnąć po radę do profesjonalisty i poprosić o receptę na tabletkę dzień po. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jaka jest skuteczność tabletki dzień po rodzaje której mogą być bardzo różne, lub też po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat – zapraszamy do dalszej części tekstu.

Otóż przede wszystkim trzeba wiedzieć, że skuteczność tabletki po jest naprawdę zaskakująca. Jeśli zastanawia Cię jak wygląda mechanizm działania tabletek dzień po, wówczas postaramy się wytłumaczyć Ci i wyjaśnić ważniejsze aspekty z tym związane. Tabletka dzień po opinie której są w większości bardzo pozytywne, to nic innego jak antykoncepcja awaryjna i doraźna. Służy ona zapobieganiu owulacji lub zapłodnieniu. Tabletka dzień po cena której uwarunkowana jest wieloma czynnikami pozwala zabezpieczyć przed ciążą w wyniku stosunku, który odbył się w przedziale do 72 godzin (w zależności od rodzaju tabletki).

Zatem tabletka po stosunku dzień po jest bezpieczna i nie zagraża żadnym powikłaniom. Oczywiście takowe mogą się zdarzyć, jeśli posiadamy jakiekolwiek przeciwwskazania na substancje znajdujące się w poszczególnej tabletce lub chorujemy na poszczególne choroby. Dlatego też jeśli nie jesteśmy pewne co do tego, czy możemy zastosować tego rodzaju antykoncepcję awaryjną – koniecznie skonsultujmy to z lekarzem. Trzeba mieć na uwadze fakt, że dzień po tabletka to opcja, którą można zdobyć na receptę, a więc tabletka po na recepte będzie wydawana jedynie za zgodą lekarza. Wystawienie recepty online jeszcze nigdy nie było tak proste, więc jeśli interesuje Cię e-recepta tabletka po oraz inne usługi dostępne są w naszej ofercie, zachęcamy do umówienia się na wizytę.

Niezależnie od tego, czy mowa o takich możliwościach jak tabletki 72 po, pigułka 72 po EllaOne tabletka, pigułka dzień po recepta, zdalna przychodnia tabletka po lekarz, czy też po prostu tabletka po recepta online – każda z tych opcji jest często wyszukiwana. Oznacza to, że wiele osób szuka informacji na temat jakim jest tabletka po online lub tabletka po e-recepta.

Trzeba mieć na uwadze fakt, iż tabletki 72h po czasie odbycia stosunku, powinno się zastosować nie później niż w ciągu tych 72 godzin. Jeżeli zdarzyłoby się zastosować po tym czasie, wówczas skuteczność tabletki po najprawdopodobniej nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Tabletkę dzień po powinno się stosować tylko w awaryjnych sytuacjach, ponieważ jej częste spożycie jest niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego też środki antykoncepcyjne tego typu są na receptę, więc jeśli interesuje Cię tabletka dzień po recepta online, nasza oferta może okazać się przydatna.

Powinnyśmy sięgnąć po takie środki w sytuacjach, takich jak seks bez zabezpieczeń, nieskuteczność metod antykoncepcyjnych lub też nieprawidłowe użycie środków antykoncepcyjnych. Do tego należą: pęknięcie lub zsunięcie się prezerwatywy, nieprawidłowe zażywanie tabletek antykoncepcyjnych, odbycie stosunku w dni płodne w przypadku stosowania naturalnych metod antykoncepcji, oderwanie się plastra antykoncepcyjnego, wydalanie wkładki wewnątrzmacicznej, zbyt późne wyciągniecie prącia z dróg rodnych kobiet przy stosunku przerywanym, późne umieszczenie lub wczesne usunięcie dopochwowych środków antykoncepcyjnych, spóźnione wstrzyknięcie noretysteronu (powyżej 14 dni) oraz spóźnione wstrzyknięcie estrogenu i progesteronu. W tych przypadkach recepta na tabletke dzien po może okazać się potrzebna.

Nie da się ukryć, iż produkt jakim są pigułki dzień po lub po prostu tabletka dzień po działanie której jest niezwykle skuteczne, to temat, który mimo XXI wieku wciąż budzi wiele kontrowersji. Wiele kobiet zadaje sobie pytania w stylu „pigułka dzień po kto może przepisać”, czy też „czy tabletka 72 godziny po jest legalna”.

Nie zapominajmy o tym, że jeśli chodzi o taki produkt jak tabletka po 72h, informacje mogą być nie do końca właściwe. Niektórzy szukają tabletka dzień po forum, co może rzeczywiście jest kopalnią wiedzy, jednak warto równocześnie skonsultować się z lekarzem i dopytać o niektóre kwestie. Trzeba mieć świadomość tego, iż tabletka dzien po e-recepta to produkt, który ma na celu opóźnienie lub zahamowanie jajeczkowania, aby oczywiście zapobiec ciąży. Takie działanie i stosowanie takich środków jak tabletka dzień po recepta opinie której są zróżnicowane, jest w pełni legalne i dopuszczalne w większości krajach na świecie. E-recepta na tabletki po przepisywana jest poprzez profesjonalnych lekarzy. Tak więc jeśli interesuje Cię pigułka po recepta, zachęcamy do umówienia się na wizytę.

Konsultacja online

kontynuuacja tabletka dzień po
PLN 49,99
  • Okres leczenia: 1-3 miesiące
  • Konsultacja trwa niecałe 5 min
  • Kod eRecepty dostaniesz SMS i emailem
Popularne

Trzeba wiedzieć, że tak jak ze wszystkim na rynku, cena takiego produktu jak tabletka 72h po czy też po prostu tabletki dzień po, może być naprawdę bardzo różna. Zazwyczaj jednak nie jest to duża kwota. Oczywiście na produkt jakim jest tabletka 72 po cena jest wyznaczana głównie przez aptekę. Jeśli z kolei zastanawiamy się jak wygląda proces związany z przepisywaniem niezbędnego dokumentu jakim jest e-recepta tabletka dzien po, wówczas warto wiedzieć, ze wraz z postępem technologicznym poprawiły się także szybsze i wygodniejsze możliwości wypisywania recept czy też konsultacji lekarskich. Obecnie jeśli szukamy jakiejś konkretnej tabletki dzień po i chcemy ją szybko kupić, (bo przecież jak wiadomo, w tym przypadku czas jest na wagę złota) – wówczas bez żadnego problemu możemy zrobić to przez Internet. Wystarczy wizyta online, a tabletka Escapelle lub inne środki mogą zostać wykupione nawet po kilku godzinach.

Pamiętajmy o tym, że jesteśmy tylko ludźmi i niezabezpieczony stosunek płciowy się po prostu zdarza, ale jeśli nie planujemy mieć potomstwa – warto reagować możliwie jak najszybciej. Tabletka dzień po to skuteczna forma antykoncepcji, ponieważ zapobiega zajściu w ciążę po stosunku niemal w 100%. Tuż po zażyciu tabletki po dochodzi do zahamowania owulacji, co jest jednoznaczne z brakiem możliwości zapłodnienia. Tabletki dzień po powinny być traktowane przez każdą kobietę jako wyjście awaryjne czy ostateczność. Po tego typu preparaty nie można sięgać zbyt często ze względu na późniejsze problemy zdrowotne. Tabletkę dzień po stosuje się jednorazowo, niezależnie od aktualnego dnia cyklu miesiączkowego. Niezmiernie istotną dla wielu kobiet informacją jest to, że tabletki dzień po nie mają właściwości przeciwimplantacyjnych. Oznacza to, że jeśli doszło do zapłodnienia komórki jajowej, to przyjęcie tabletki dzień po nie wpłynie na proces implantacji komórki w endometrium. W skrócie tabletka dzień po uniemożliwia zapłodnienie, ale nie wykazuje działania wczesnoporonnego. Jeżeli interesuje Cię więcej informacji na temat takiego produktu jak tabletka 72 po recepta – zachęcamy do przejrzenia szczegółów na naszej stronie internetowej.

Specjaliści zatrudnieni w naszej przychodni posiadają odpowiednie kwalifikacje, a dodatkowo cechuje ich empatia, którą wykorzystują w codziennych konsultacjach z pacjentami. Korzystając z wizyt w naszym serwisie internetowym możesz liczyć na zachowanie pełnej prywatności i dyskrecji. Usługi realizowane przez naszą przychodnię są błyskawicznie, co jest niezwykle doceniane przez naszych pacjentów.