ryzyko zdjecie

Jakie są zagrożenia dla zdrowia i skutki uboczne związane z antykoncepcją?

Różne formy antykoncepcji niosą ze sobą różne zagrożenia dla zdrowia i skutki uboczne, a niektóre z nich mogą być poważne. Na przykład niektóre złożone hormonalne metody antykoncepcji mogą zwiększać ryzyko chorób serca, nadciśnienia i zakrzepów. Ryzyko to może być wyższe u kobiet z określonymi schorzeniami.

Z tego i innych powodów ważne jest, aby porozmawiać z lekarzem o swoim zdrowiu i historii zdrowia, aby dowiedzieć się, która metoda antykoncepcji jest dla Ciebie odpowiednia.

Konsultacja z lekarzem online jest od jakiegoś czasu popularną formą opieki zdrowotnej. Można śmiało stwierdzić, że porady lekarskie online, czy też różnorodne konsultacje lekarskie on line spotykają się z dosyć dużym zainteresowaniem pacjentów. Dzieje się tak głównie ze względu na to, że przychodnie online, a dokładniej wizyta u lekarza online wygląda dokładnie jak zwykła konsultacja lekarska, jednak odbywa się poprzez uzupełnienie wywiadu zdrowotnego lub rozmowę telefoniczną. W przypadku, kiedy nie ma się możliwości udania do przychodni na wizytę lekarską, e-konsultacje są jedynym sposobem na utrudniony dostęp do wizyt w gabinecie lekarskim. Zdarza się, że porada lekarska online albo konsultacja lekarska online jest potrzebna podczas wyjazdu poza miastem, wówczas lekarz przez Internet może udzielić pomocy podczas e-wizyty. Jest to szczególnie istotne, kiedy w grę wchodzi awaryjna antykoncepcja

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *