metody

Jak wybrać metodę antykoncepcji?

Na wybór metody kontroli urodzeń wpływa wiele czynników, takich jak ogólny stan zdrowia, wiek, częstotliwość uprawiania seksu, liczba partnerów seksualnych, chęć posiadania dzieci w przyszłości oraz historia choroby rodziny. Ponadto niektóre formy antykoncepcji wiążą się z zagrożeniami dla zdrowia i skutkami ubocznymi.

Ważne jest, aby porozmawiać z lekarzem, aby określić swoje szczególne wymagania zdrowotne i która metoda antykoncepcji jest dla Ciebie odpowiednia.

Coraz więcej osób decyduje się konsultacje lekarskie przez Internet, ponieważ jest to wygodna metoda na kontakt z lekarzem pierwszego kontaktu. Często zdarza się, że jest potrzebna konsultacja online z lekarzem pierwszego kontaktu bez wychodzenia z domu, wówczas można skorzystać z konsultacji online, którą oferuje nasza zdalna przychodnia.

Nasza przychodnia internetowa umożliwia między innymi to, by odbywać konsultacje medyczne online w wybranym dla siebie czasie. Rejestracja online do lekarza w naszym serwisie odbywa się w kilka minut, wystarczy w odpowiedniej zakładce wypełnić dane potrzebne do odbycia wizyty online. Po wypełnieniu należy wykonać płatność, a następnie uzupełnić wywiad zdrowotny. Lekarz sprawdzi oraz zweryfikuje wywiad zdrowotny, jeśli nie będzie przeciwskazań rozpocznie konsultację online i wystawi e-Receptę. Nasze porady lekarskie przez Internet pozwolą Ci również na to, by umawiać teleporady medyczne w celu otrzymania  e-recepty na wybrane leki potrzebne do poprawy stanu zdrowia. Nasza przychodnia online z wystawieniem recepty wymaga tylko tego, żeby posiadać wiedzę dotyczącą swojego stanu zdrowia i przyjmowanych leków.

http://e-przychodnie.pl

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *